Компанія “Еклест”

Виготовлення сходів, камінів, огорож, дизайн інтер’єрів.

Розробка дизайну будь-якого приміщення є складним і тривалим процесом, який вимагає не тільки загальних знань, навичок у сфері будівництва, але також і творчого підходу та неординарного мислення. У плануванні та створенні будинку чи будівлі важливо приділити увагу окремим деталям, які прямим чи опосередкованим чином можуть сформувати інтер’єр приміщення.
Для внутрішнього пристрою будь-якого будинку велике значення має такий елемент, як сходи. Будь-які сходи є сполучною ланкою між двома або декількома поверхами, що висуває до її міцності певні вимоги. Однак не забуваємо про те, що сходи також є одним з найпомітніших елементів будь-якого інтер’єру, тому до її вибору слід поставитися з особливою увагою. Правильний підхід до вибору сходів, дозволить створити унікальний, неповторний стиль приміщення, привнесе індивідуальність і ексклюзивність.ь.
При виборі сходів не варто забувати про її огорожу, яка не тільки убезпечить Ваших відвідувачів, але також вплине на формування загального інтер’єру. Якісна та красива огорожа, виконана за унікальним ескізом, – це один з найбільш помітних та необхідних елементів будь-якого інтер’єру. Щоб створити справжній шедевр, наша компанія використовує знання професіоналів, а також фахівців вузького профілю, які зможуть створити справжній, ексклюзивний виріб.
Планування такого елемента дизайну, як камін, також досить трудомісткий процес. Давно відомо, що каміни можуть бути не тільки джерелом тепла або обігріву приміщення, але й здатні привнести затишок у будь-яку кімнату. Як джерела тепла, каміни (Дніпропетровськ) являють собою ідеальну «батарею», яка легко обігріватиме кімнату, в якій він встановлений, підтримуватиме оптимальну температуру в інших, суміжних приміщеннях. Такий спосіб обігріву є досить економічним. Крім того, ми можемо виготовити камін таким чином, що він стане не просто незвичайною деталлю вітальні, але також її прикрасою. Наявність каміна у будь-якій кімнаті допоможе створити дружню, романтичну атмосферу та допоможе налаштуватися на філософський лад.
Виготовлення камінів, сходів у Дніпрі, а також огорож для сходів є однією з наших основних спеціалізацій, саме тому ми гарантуємо Вам унікальне та якісне виконання будь-якого замовлення. Компанія Еклест займається виготовленням виробів з мармуру, різних форм на Ваш смак.

НАША КОМАНДА

Максим

Максим

Директор

               

Ольга

 Ольга

Дизайнер

 

               

Антон

Антон

Комерційний директор

               

НАШІ РОБОТИ

Сходи, огорожі, каміни, інтер’єри

МИ ПРОЕКТУЄМО

Лестницы

Сходи

Ми проектуємо будь-які види сходів та сходових огорож.

Ограждения для лестниц

Огородження

Складова, що забезпечує завершеність конструкції.

Камины Эклест

Каміни

Декоративні та для обігріву. Різні рішення під ваші потреби.

Интерьеры

Інтер’єри

Проекти у різних стилях та під будь-які типи приміщень.

Ми в соцмережах: